O restauraci

       V prostorách dnešní restaurace byl původně malý hostinec U Vaška, jenž v minulých letech navštěvovalo celkem hodně lidí, ale častou změnou majitelů vše začalo chátrat. Nakonec to skončilo uzavřením hostince v roce 2008.

Před rekonstrukcí…..

        V roce 2009 jsme začali restauraci směřovat k dnešnímu obrazu kdy procházela postupně řadou rekonstrukcí od malování až po rozšíření a taktéž se změnilo dispoziční řešení prostorů.

Rekonstrukce…..

        V polovině roku 2009 jsme byli připraveni na první otevření, od té doby máme otevřeno dodnes pod názvem Restaurace u Témů. Lidé si opět začali zvykat, že v místě jejich staré hospody si opět můžou zajít na své oblíbené vychlazené pivko a navíc si při tom dát i něco k snědku. K tomu všemu jsme začali vařit denní menu, které se ujalo a v době obědu se od té doby paní servírky nezastaví.

Po rekonstrukcí…..

        Po znovuotevření a zavedení restaurace jsme se dostali k největší změně v dosavadní historii restaurace. Přistavili jsme další místnost, která je připravena pro osazení bowlingovými dráhami.

Přístavba…..

        A bylo hotovo. Po dlouhé a usilovné práci byl bowling připraven pro vaší zábavu. Také venkovní tak i vnitřní prostory prošly další modernizací.

Bowling otevřen…..

       Dodnes se snažíme Vám přinášet stále něco nového, ať už ve vybavení vnitřních či venkovních prostorů, tak i ve změně nápojového a jídelního lístku.

Dnes…..

  Pro pohodlnější chůzi nejen dam na podpadcích jsme místo kamenů položili na terase dlažbu.

Úprava terasy…..